четвер, 26 травня 2022 р.

ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ: Безпека дорожнього руху в умовах військового стану

                    

                    

                  

                                                    

  Вітаю всіх з тижнем безпеки дорожнього                                        руху.


Відео:           Безпека на транспорті в умовах воєнного стану

Безпека дорожнього руху - це комплекс та система правил, заходів і засобів,що забезпечують умови безпечного дорожнього руху,які спрацьовані на захист і збереження життя і збереження життя і здоров'я активним та пасивним учасникам дорожнього руху а також захист і збереження довкілля та майна.

Такий захід, як безпека дорожнього руху це є не новий захід, який запобігає для реалізації їх в реальності. Під час військового стану  це не звільняє громадян, щоб не дотриматись правил дорожнього руху, та звільняє від відповідальності за порушення тих чи інших правил, які безпосередньо впливають на життя та безпеку руху,та потрапляння на кількісний рівень дорожньо транспортних пригод.

Встановлення блокпостів, яких вночі менше видно менш помітно, і відповідно люди рухаються зі швидкістю. З великою швидкістю і потрапили  в ці пости які втрачали життя.

Для того, щоб зберегти життя для наших громадян встановлювались блокпости.

За статистикою щодоби на вулицях та на шляхах країни гине більше 400 людей, які потрапляють в  дорожньо - транспортні пригоди.  

Зараз в Україні йде війна. З початку війни були зміни в статистиці ДТП зменшився потік транспорту в зв'язку з умовами війни. Основна причина перевищення безпечної швидкості руху,та правила маневрування, правил проїзду пішохідних переходів,та правила проїзду перехресть, та керування транспортними засобами в стані наркотичного або алкогольного сп’яніння (в нетверезому стані). Більшість водіїв думають що, дотримуватись правил дорожнього руху не потрібно, але це не так. Камери фіксації існують і фіксують тисячі порушень, безпечна швидкість. При сигналі повітряна тривога тікаючи від небезпеки, багато людей гине саме від дорожньо- транспортних пригод. В умовах війни й дуже прикро, що вони так гинуть. Необхідно вивчати місця сховища де вони є і не нехтувати ними. Необхідно доїхати до найближчого сховища та перечекати повітряну тривогу і після цього продовжити рух.

Отримання водійських посвідчень в умовах військового стану. Змінилась процедура водійських посвідчень (без медичної довідки), тобто  без проходження медичного огляду ( велика кількість громадян змінила місце проживання) і не вимагають медичну довідку.  Отримання посвідчення водія після проходження навчання  пройти навчання в автошколі, здати внутрішній іспит  якщо він зареєстрований у навчальному закладі і може отримати в любому сервісному центрі посвідчення. На період військового стану навчання проводяться від відео конферанс зв’язку, що забезпечує щоб  не скупчуватись в одному місці, щоб викладачі могли проводити навчання віддалено. Для виявлення та нейтралізації російських диверсантів, а також ускладнення пересувань російських окупаційних військ по усій країні встановлюються блокпости. Це необхідний захід безпеки, який врятує багато життів

Під час військових дій  нашої територіальної громади введено військовий стан та комендантську годину, яка триває і на сьогодні та працюють контрольні блок-пости з певними обмеженнями.

Для безпеки необхідно  виконувати та дотримуватись правила поведінки на блок-постах:

·  на під’їзді до укріпленого контрольного - пропускного пункту потрібно зменшити швидкість автомобіля;

·  завчасно підготувати документи для перевірки;

·  вимкнути фари та увімкнути аварійне світло;

·  в темний час доби увімкнути світло в салоні та опустіти автомобільне скло;

·  не виходити з автомобіля без дозволу військових та правоохоронців;

·  чітко відповідати на їх запитання;

·  бути готовому на вимогу правоохоронців або військових надати можливість оглянути багажник та салон автомобіля;

·  під час огляду автомобіля заборонено заходити за спину правоохоронців чи військових;

·  після завершення огляду та отримання дозволу «продовжити рух» швидкість набирати повільно;

УВАГА! Категорично заборонено проводити фотографування та відеознімання.

Необхідно  водіям сумлінно дотримуватись правил дорожнього руху, враховувати погодні умови та дорожню обстановку.

Зберігайте спокій, виконуйте рекомендацій та бережіть себе! Слава Україні!

 

 
 

Немає коментарів:

Дописати коментар